Kurumsal

ANT ENDÜSTRİYEL olarak 2011 yılında kurulmuş olup her türlü, elektrik malzemelerinin,teknik spreyler elektrik motor kömürleri kimyasal temizleme spreyleri rulman ısıtma cihazları üretim, toptan ve perakende satışını yapmak amacıyla İstanbulda’da kurulmuştur, ANT ENDÜSTRİYEL, bünyesinde bulundurduğu profesyonel çalışanlarıyla müşterilerine en iyi hizmeti vererek ülke içi ve ülke dışı  faaliyet göstermektedir.

ANT ENDÜSTRİYEL; Elektrik,kimya ve sanayi ürünleri sektöründe, dünyanın en iyi markalarını en uygun fiyata bünyesinde toplayıp, ülke içi ve ülke dışı  her türlü toptan  malzemelerin satışını gerçekleştirmektedir.

Elektrik Malzemeleri bugün binlerce yüz binlerce seçenek haline gelmiş durumda. Yine son yüzyılın büyük icadı internet ile her türlü ihtiyacımız olan malzemenin bir tık uzağında olduğumuz gibi ant endüstriyel  olarak sorunsuz müşteri memnuniyeti ile her daim hizmet vermekteyiz.

ANT ENDÜSTRİYEL, kurulduğu günden itibaren kalite standartlarına uygun, çevreye duyarlı, pazar payına sahip olduğu ürünlerde ulusal ve uluslar arası standartları esas alan bir çalışma anlayışıyla sektörüne katkı sağlamıştır.

ANT ENDÜSTRİYEL, yurtiçindeki pazarlama ve satış yapısıyla altyapı, inşaat ve endüstri sektörlerinin herdaim çözüm ortağıdır.

KENDİ MARKALARIMIZ

İZOLAX SPREY

ANT ENDÜSTRİYEL RULMAN ISITMA CİHAZLARIMIZ

ANT ENDÜSTRİYEL DUMAN DEDÖKTÖRÜ